Nabór na wolne stanowisko urzędnicze

2023-12-12 07:36

Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Brzesku ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze: Pracownik administracyjno - biurowy

Informacja o naborze

Data ogłoszenia: 2023-12-13

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Status naboru: Zakończony

Informacja o wyniku naboru kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze

Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych informuje, że w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze: Pracownik administracyjno – biurowy w Zarządzie Dróg Powiatowych w Brzesku, ul. Wyszyńskiego 6, 32-800 Brzesko, do zatrudnienia wybrany został Pan Piotr Gibała zamieszkały Mokrzyska, 32-800 Brzesko.

Uzasadnienie wyboru:

Pan Piotr Gibała spełniła wszystkie wymagania określone w ogłoszeniu o naborze. Uzyskała bardzo wysoką ocenę poziomu spełnienia tych wymagań i wyników rozmowy kwalifikacyjnej, tj. uzyskała 90% maksymalnej liczby punktów możliwych do uzyskania.

Ww. w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej wykazała się bardzo dobrą znajomością przepisów niezbędnych do wykonywania zadań przewidzianych dla stanowiska objętego naborem.