Zamknięcie DP 1437K Jadowniki - Porąbka Uszewska

2024-09-13 11:27

Informujemy, że w dniach 16-21 września 2024r (poniedziałek - sobota) w godz. 7.30 - 18.00 zostanie wprowadzona zmiana w organizacji ruchu zgodnie z zatwierdzonym projektem dla zadania: „Przebudowa drogi powiatowej nr 1437K Jadowniki – Porąbka Uszewska w km 0+840.00 – 5+586.00, gmina Brzesko i gmina Dębno”.

W związku z powyższym nastąpi odcinkowe zamknięcie drogi powiatowej na czas wykonywania prac bitumicznych. Po skończonych robotach droga będzie udostępniona do ruchu. Jeżeli warunki atmosferyczne będą niekorzystne, tzn. uniemożliwiające wykonanie nawierzchni bitumicznej – termin może ulec przesunięciu.

Na skrzyżowaniach z drogami głównymi będą postawione osoby kierujące ruchem, informujące o zmianach w organizacji ruchu. Prosimy o stosowanie się do ich poleceń.